Geysir (2.1.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Add
es: Agregar

en: Cut
es: Cortar

en: Paste
es: Pegar

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Translate
es: Traducir

en: Uses
es: Usos
