Geysir (2.1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: About
et: Programmist

en: Translate
et: Tõlge

en: Uses
et: Kasutab
