Geysir (2.1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Add
fil: Idagdag

en: Translate
fil: Isaling-wika
