Geysir (2.1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: About
hi: के बारे में

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Uses
hi: उपयोग
