Geysir (2.1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: Uses
hr: Uporaba
