Geysir (2.1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Cut
kn: ಕತ್ತರಿಸು

en: Paste
kn: ಅಂಟಿಸು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
