Geysir (2.1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal
