Geysir (2.1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: Uses
sk: Používa
