Geysir (2.1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe
