Geysir (2.1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: Cut
ta: வெட்டு

en: Paste
ta: ஒட்டு

en: About
ta: பற்றி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
