Geysir (2.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Cut
tr: Kes

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Translate
tr: Çevir

en: Uses
tr: Kullanım
