Geysir (2.1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Translate
cy: Cyfieithu
