Geysir (2.1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Cut
hu: Kivágás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Translate
hu: Fordítás

en: Uses
hu: Használat
