Geysir (2.1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Add
id: Tambah

en: Cut
id: Potong

en: Paste
id: Tempel

en: About
id: Tentang

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Uses
id: Penggunaan
