Geysir (2.1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Add
is: Bæta við

en: About
is: Um

en: Translate
is: Þýða
