Geysir (2.1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Uses
sl: Uporablja
