Geysir (2.1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Cut
th: ตัด

en: Paste
th: วาง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
