Geysir (2.1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste
uk: Вставити

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Translate
uk: Перекласти

en: Uses
uk: Використання
