Geysir (2.1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: Cut
vi: Cắt

en: Paste
vi: Dán

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Translate
vi: Dịch

en: Uses
vi: Sử dụng
