Geysir (2.1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
