Geysir (2.1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Cut
bo: གཅོད་པ

en: Paste
bo: སྦྱོར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
