Geysir (2.1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Cut
eu: Moztu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: Uses
eu: Erabilerak
