Geysir (2.1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Cut
he: גזור

en: Paste
he: הדבקה

en: About
he: אודות

en: Translate
he: תרגום

en: Uses
he: שימושים
