Geysir (2.1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Add
jv: Tambah

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna
