Geysir (2.1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Cut
ps: سكڼل

en: Paste
ps: سرېښل

en: About
ps: په اړه
