Geysir (2.1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Add
ug: قوشۇش

en: Cut
ug: كېسىش

en: Paste
ug: چاپلاش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
