Geysir (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
