Geysir (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
