Geysir (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
