Geysir (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
