Geysir (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Add
az: Əlavə et

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Uses
az: İstifadə edir
