Geysir (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Add
da: Tilføj

en: Cut
da: Klip

en: Paste
da: Sæt ind

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Translate
da: Oversæt

en: Uses
da: Bruger
