Geysir (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Add
eo: Aldonu

en: Translate
eo: Traduku
