Geysir (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Add
fr: Ajouter

en: Cut
fr: Couper

en: Paste
fr: Coller

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Translate
fr: Traduire

en: Uses
fr: Utilisations
