Geysir (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Uses
gu: ઉપયોગો
