Geysir (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Translate
ka: თარგმნა
