Geysir (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Uses
km: ប្រើ
