Geysir (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Add
oc: Apondre

en: Cut
oc: Copar

en: Paste
oc: pEGAR

en: About
oc: A prepaus

en: Translate
oc: Traduire

en: Uses
oc: Usatges
