Geysir (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Add
af: Voeg by

en: Translate
af: Vertaal
