Geysir (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Add
ru: Добавить

en: Cut
ru: Вырезать

en: Paste
ru: Вставить

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Translate
ru: Переводы

en: Uses
ru: Использование
