Geysir (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
