GGL Map (1.0.0-alpha11) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Project
pl: Projekt

en: Name
pl: Nazwa

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Location
pl: Położenie

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Map
pl: Mapa

en: Marker
pl: Znacznik

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: Cluster
pl: Grupa
