GGL Map (1.0.0-alpha12) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Name
it: Nome

en: Default settings
it: Impostazioni predefinite

en: Location
it: Posizione

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Map
it: Mappa

en: Collection
it: Collezione

en: Cluster
it: Gruppo
