GGL Map (1.0.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Project
hu: Projekt

en: Name
hu: Név

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Location
hu: Helyszín

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Map
hu: Térkép

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Icon URL
hu: Ikon webcím

en: Cluster
hu: Fürt

en: Popup content
hu: Felugró tartalom
