GGL Map (1.0.0-alpha14) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Project
ca: Projecte

en: Name
ca: Nom

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Location
ca: Localització

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Map
ca: Mapa
