GGL Map (1.0.0-alpha14) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Project
ja: プロジェクト

en: Name
ja: 名前

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Location
ja: 場所

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Map
ja: 地図

en: Cluster
ja: クラスター
