GGL Map (1.0.0-alpha15) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Map
el: Χάρτης
