GGL Map (1.0.0-alpha15) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Project
fi: Projekti

en: Name
fi: Nimi

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Location
fi: Sijainti

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Map
fi: Kartta

en: Collection
fi: Kokoelma
