GGL Map (1.0.0-alpha18) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Project
cs: Projekt

en: Name
cs: Jméno

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Location
cs: Místo

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Map
cs: Mapa
