GGL Map (1.0.0-alpha20) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Project
he: פרוייקט

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Location
he: מיקום

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Map
he: מפה
